دوره های آموزش مجازی دوره های بیشتر....


محصولات فتح الفتوح

اخبار فتح الفتوح

معرفی جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح

کادر سازی و پرورش نیروهای متعهد و کارامد از مهمترین نیازهای انقلاب اسلامی است. تجربه 40 ساله اخیر نشان داده یکی از مهمترین بسترهایی که این نیاز را محقق می سازد تشکل ها و هسته های تربیتی با مخاطب کودک و نوجوان هستند. کارگروه مجموعه های تربیت محور در سال 1390 با هدف توسعه کمی و بهبود کیفی فعالیتهای مردمی در عرصه تربیت کودک و نوجوان پا به میدان گذاشت و پس از چند سال با نام جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح ادامه فعالیت داد. این مجمع نقش حلقات مکمل، تسهیل گر و الهام بخش در فعالیت های خودجوش و فراگیر مردمی عرصه تربیت را برای خود قائل است و تلاش می کند این نقش مهم را در تقویت مجموعه های تربیت محور موجود و راه اندازی و تقویت هسته ها و تشکل های تربیتی جدید به درستی ایفا نماید.

شماره تماس: ۰۲۵۳۲۹۲۸۹۶۳

کانال شبکه های اجتماعی: fatholfotooh_net@

نشانی: قم، بلوار شهید صدوقی، نبش بلوار فردوسی، ساختمان خاتماشتیاق ریشه دار

ضرورت تربیت (اشتیاق ریشه‌دار)

برای شروع هر کاری به انگیزه کافی و صحیح نیازمندیم، به طوری که با از بین رفتن هریک از آنها یا از کاری که شروع کرده ایم خسته می شویم یا به مقصد مورد نظر از آن کار نمی رسیم.
فعالیت تربیتی هم برای اینکه با کیفیت و درست انجام شود و اهداف تربیتی را نیز حاصل کند نیازمند انگیزه کافی و صحیح است. بنابراین باید درک صحیحی از ضرورت فعالیت تربیتی داشته باشیم.
در این دوره ضمن تبیین ضرورت تربیت به نقد و ارزیابی انگیزه های موجود در فعالیت تربیتی و بیان انگیزه صحیح با نگاه دینی پرداخته می شود.

جهت خرید دوره می‌توانید پس از ورود به پنل کاربری خود از بخش آموزش مجازی مراحل ثبت و خرید را انجام دهید.
ورود و ثبت نام