دوره های آموزش مجازی دوره های بیشتر....


محصولات فتح الفتوح

اخبار فتح الفتوح

آرشیو اخبار فتح الفتوح

معرفی جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح

کادر سازی و پرورش نیروهای متعهد و کارامد از مهمترین نیازهای انقلاب اسلامی است. تجربه 40 ساله اخیر نشان داده یکی از مهمترین بسترهایی که این نیاز را محقق می سازد تشکل ها و هسته های تربیتی با مخاطب کودک و نوجوان هستند. کارگروه مجموعه های تربیت محور در سال 1390 با هدف توسعه کمی و بهبود کیفی فعالیتهای مردمی در عرصه تربیت کودک و نوجوان پا به میدان گذاشت و پس از چند سال با نام جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح ادامه فعالیت داد. این مجمع نقش حلقات مکمل، تسهیل گر و الهام بخش در فعالیت های خودجوش و فراگیر مردمی عرصه تربیت را برای خود قائل است و تلاش می کند این نقش مهم را در تقویت مجموعه های تربیت محور موجود و راه اندازی و تقویت هسته ها و تشکل های تربیتی جدید به درستی ایفا نماید.

شماره تماس: ۰۲۵۳۲۹۲۸۹۶۳

کانال شبکه های اجتماعی: fatholfotooh_net@

نشانی: قم، بلوار شهید صدوقی، نبش بلوار فردوسی، ساختمان خاتمحلقه داری سطح دو

حلقه‌داری سطح دو

آیا برای بالا بردنِ اعتمادبه‌نفس متربیان می‌توان از بستر حلقه‌داری استفاده کرد؟
آیا می‌توان مهارت‌های کلامی و یا نوشتاری را به‌وسیله برگزاری حلقه، ارتقاء داد؟
چگونه می‌توان متربی را از یک فرد منفعل به فردی فعّال و مشارکت‌کننده در حلقه تبدیل کرد؟

حتماً در دوره حلقه‌داری «سطح یک» با مباحث اولیه حلقه‌داری مانند تفاوت حلقه‌داری و کلاس‌داری و همچنین قابلیت‌های تربیتی عمومی که در حلقه وجود دارد، آشنا شده‌اید. اما در «حلقه‌داری سطح دو» با نگاهی عمیق‌تر و پیشرفته‌تر به ظرفیت‌های تربیتیِ موجود در حلقه‌داری اشاره شده است.
در این دوره شما شاهد مباحثی مانند شیوه‌های تقویت تفکر، شخصیت و آزادمنشی متربیان در هنگام اجرای حلقه هستید. در ادامه دوره به نوع مهارت‌های مدیریتی، رابطه‌ای و انتقالی بین مربی و متربی پرداخته شده است. همچنین زمینه ایجاد برخی مهارت‌ها و اصلاح برخی حالات در متربی هم بیان شده است.

جهت خرید دوره می‌توانید پس از ورود به پنل کاربری خود از بخش آموزش مجازی مراحل ثبت و خرید را انجام دهید.
ورود و ثبت نام